11/05/2026
V sobotu 9.5.2026 si děti připravily pro maminky k nedělnímu Dni matek písničku a vlastnoručně vyrobená přáníčka. 😊
Za oddělení služby žen byly maminkám předány keramické kytičky jako malé poděkování. 🌸
Děkujeme Bohu za všechny maminky, babičky - za jejich lásku, péči a každodenní obětavost.
Odpoledne jsme se pak prošli v Bělském lese. 🌳