17/05/2024
Dnia 12 maja br. na Mszy św. o godz. 11, o. Proboszcz pobłogosławił nowych ministrantów, lektorów i ceremoniarzy do pełnienia swoich funkcji liturgicznych w naszej parafialnej wspólnocie. Mamy 10 nowych ministrantów, 4 nowych lektorów oraz 2 nowych ceremoniarzy.
Poniżej kilka zdjęć z całej uroczystości.