15/06/2026
Zajedničko druženje u Jasenici pred ljetnu pauzu. 🏖️
🙏🏻 Započeli smo krunicom, a svetu misu slavio je naš gvardijan Fra Mario Knezović
Zatim smo s Isusom u presvetom oltarskom sakramentu zahvalili Bogu za godinu iza nas, dobili blagoslov i nastavili druženje uz ukusne kolače, kavu, roštilj i hot dogove.
🤎 Vidimo se na jesen i krećemo ispočetka jer do sad nismo učinili ništa, kako je volio reći naš serafski otac sveti Franjo.