18/04/2026
Недјеља Антипасхе - Томина недјеља (19.4.)
Света Архијерејска Литургија у храму Светих апостола Петра и Павла у 08:30 ч.
У име свештенства дубичке парохије, све благочестиве вјернике позивамо, да у својству домаћина, примимо архипастирске благослове на Светој Литургији од Архијереја митрополије бањалучке, митрополита бањалучког Г. Г. Јефрема и викарног епископа Г. Г. Саве, а онда и дочекамо долазак Његове Светости Патријарха српског Г. Г. Порфирија.
Након тога ће се Његова Светост заједно са нашим Архијерејима и свештенством митрополије бањалучке уз вјерни народ, у Доњој Градини помолити за душе свих наших упокојених сродника, пострадалих у НДХ-ој од 1941 до 1945. године.