24/03/2026
Završen je projekat izrade staze na groblju.. Projekat koji je malo duže se radio je napokon završen.. Hvala Bogu i dobrim ljudima koji su radili na ovom projektu, hvala onima koji su na početku pomogli to smo vec objavili, al hvala najviše ljudima koji su sve dane radova bili tu a to su, Marko Petričević-BAN, Anto Petričević, Hrvoje Zeko, Josip Posavac Goga!! Hvala Slavko Ćurić za mješalicu što nam je posudio..
Očekivali smo veći odaziv mještana za radove( bila je objava poziva na stranici) koji imaju svoje najmilije u našem groblju, jer ovo je naše groblje i treba da bude lijepo i uređeno koliko se moze uraditi, a moze sigurno puno!!
Svi računi su plaćeni za ovaj projekat i nalaze se kod blagajnika Marka, sve je uredno i evidentirano u knjizi evidencije radova i troškova.. I svi ljudi koji su radili su radili volonterski sve ovo vrijeme radova!
Prije mise na našem groblju ekipa ljudi koji se brinu za održavanje će pokositi groblje, to ce bit postavljeno na stranici prije kosidbe!! U prilogu nekoliko slika radova..!!