18/06/2026
U Katedrali sv. Bonaventure u Banjoj Luci održan je tradicionalni Susret ministranata Banjolučke biskupije na kojem su sudjelovali ministranti iz župa Banja Luka, Barlovci, Bihać, Bosanska Gradiška, Budžak, Čuklić, Glamoč, Jajce, Livno, Ljubunčić, Nova Topola, Odžak-Ćaić, Petrićevac, Presnače, Prijedor i Prnjavor...
Banja Luka, 17. lipnja 2026. – U Katedrali sv. Bonaventure u Banjoj Luci održan je tradicionalni Susret ministranata Banjolučke biskupije na kojem su sudjelovali ministranti iz župa Banja Luka, Barlovci, Bihać, …