23/04/2026
W tym tygodniu mieliśmy okazję spędzić czas z Fundacja im. Brata Alberta , która przebywa na szkoleniu w Górze Kalwarii. Mogliśmy wymienić się doświadczeniami i kontynuować przyjaźń pomiędzy naszymi organizacjami.
Nasza relacja ma już długą historię – nasi założyciele, ks. Stanisław Jurczuk i ks. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, wielokrotnie się wspierali. Fundacja im. Brata Alberta pomogła nam w pierwszych chwilach po śmierci ks. Stanisława, a my – po odejściu ks. Tadeusza – staraliśmy się odwdzięczyć.
Łączy nas także wspólna misja: służyć drugiemu człowiekowi i być dobrym jak chleb. Mamy nadzieję, że godnie realizujemy testament naszych założycieli.
Zaprosiliśmy ich do naszych pięknych pomieszczeń Wtz Piaseczno Góra Kalwaria
Dziękujemy za wspólny czas.