04/04/2026
"O świcie pierwszego dnia tygodnia przyszła Maria Magdalena i druga Maria obejrzeć grób. A oto powstało wielkie trzęsienie ziemi. Albowiem anioł Pański zstąpił z nieba, podszedł, odsunął kamień i usiadł na nim. Postać jego jaśniała jak błyskawica, a szaty jego były białe jak śnieg. Ze strachu przed nim zadrżeli strażnicy i stali się jakby umarli" (Mt 28, 1-4)
Dziękujemy wszystkim uczestnikom Świętych Dni Triduum Paschalnego - za towarzyszenie Panu Jezusowi w Jego Męce i Zmartwychwstaniu oraz za wspólną modlitwę.
Podziękowanie kierujemy do wszystkich zaangażowanych w różne posługi liturgiczne i porządkowe.
Dziękujemy: - Siostrze Agnieszce - zakrystiance, Nadzwyczajnym Szafarzom Komunii św., Lektorom, Ministrantom, Bielankom, Panu Organiście Andrzejowi, a także młodym z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Dziękujemy tegorocznym wykonawcom dekoracji Grobu Pańskiego: Beacie, Wojciechowi, Karolowi i Mateuszowi.
Bóg zapłać także osobom na co dzień dbającym o czystość i wygląd naszej świątyni i jej otoczenia.
Dziś Procesja Wielkanocna i Msza Św. o 6:00, potem Msze o godz. 9:00, 10:00, 11:30, 13:00, 18:00.
Wszystkim Parafianom i Gościom - na czas świętowania Zmartwychwstania Naszego Zbawiciela i nasze codzienne życie - życzymy pokoju i nadziei.