03/02/2026
Karnawał trwa, więc się bawimy!🎉🥳💥
Nasz coroczny balik był jak zawsze okazją do wspólnej zabawy i odrobiny szaleństwa. Muzyka, kostiumy, gry i zabawy. Nie zabrakło też modlitwy w intencji naszych rodzin.
👉W piątek kolejne spotkanie. Tym razem pobawimy się chwilę na podwórku, żeby odreagować stresy tygodnia. Następnie mamy w planach kilka ciekawych gier zręcznościowych w salce i...lody! Ta, tak - zrobimy deser lodowy z duuużą ilością bitej śmietany.
Kto jest chętny - zapraszamy wraz ze swoimi ulubionymi posypkami, dodatkami i owocami.🍨🍓
Do zobaczenia o 18.30!
😁