Parafia pw. Świętej Trójcy we Włoszakowicach

Parafia pw. Świętej Trójcy we Włoszakowicach Parafia p.w. Świętej Trójcy we Włoszakowicach

Karnawał trwa, więc się bawimy!🎉🥳💥Nasz coroczny balik był jak zawsze okazją do wspólnej zabawy i odrobiny szaleństwa. Mu...
03/02/2026

Karnawał trwa, więc się bawimy!🎉🥳💥
Nasz coroczny balik był jak zawsze okazją do wspólnej zabawy i odrobiny szaleństwa. Muzyka, kostiumy, gry i zabawy. Nie zabrakło też modlitwy w intencji naszych rodzin.
👉W piątek kolejne spotkanie. Tym razem pobawimy się chwilę na podwórku, żeby odreagować stresy tygodnia. Następnie mamy w planach kilka ciekawych gier zręcznościowych w salce i...lody! Ta, tak - zrobimy deser lodowy z duuużą ilością bitej śmietany.
Kto jest chętny - zapraszamy wraz ze swoimi ulubionymi posypkami, dodatkami i owocami.🍨🍓
Do zobaczenia o 18.30!
😁

🎉Serdecznie zapraszamy na jutrzejszą zabawę karnawałową!🥳Na Studni mamy taką zasadę, że jak się bawimy to na całego, a j...
29/01/2026

🎉Serdecznie zapraszamy na jutrzejszą zabawę karnawałową!🥳
Na Studni mamy taką zasadę, że jak się bawimy to na całego, a jak się modlimy to z wiarą. Wykonanie bywa różne, ale przyznacie, że kierunek dobry😜
🔔Zaczynamy o 18.30.
🕺Przebranie w wolności - zachęcamy!
🧁Coś na wspólny stół zawsze mile widziane.
I najważniejsze - dużo dobrego humoru😁, bez niego nie wpuszczamy!
Do zobaczenia👍

W tym tygodniu kończymy sesję, pracujemy i leczymy choroby, więc Studni niestety nie będzie :(Za to za tydzień zapraszam...
22/01/2026

W tym tygodniu kończymy sesję, pracujemy i leczymy choroby, więc Studni niestety nie będzie :(
Za to za tydzień zapraszamy na karnawałowy balik :)
Do zobaczenia!
Dbajcie o zdrowie ;)

☃️Tegoroczny śnieg stał się już wspomnieniem... Dla Studni będzie to bardzo dobre wspomnienie - w zeszłym tygodniu zjeżd...
15/01/2026

☃️Tegoroczny śnieg stał się już wspomnieniem... Dla Studni będzie to bardzo dobre wspomnienie - w zeszłym tygodniu zjeżdżaliśmy bite 1,5 godziny po parkowej górce😁 Mróz nam nie straszny!
👉Jutro zapraszamy chętnych na spotkanie w ciepłej salce. Nadrobimy to czego nie udało się ogarnąć w zeszłym tygodniu. Start o 18.30.
Do zobaczenia😍

Witajcie w nowym roku. Jak powiadają - nowy rok, nowi my:) Obyśmy stawali się tacy jakich chciałby widzieć nas Bóg.Zapra...
08/01/2026

Witajcie w nowym roku. Jak powiadają - nowy rok, nowi my:) Obyśmy stawali się tacy jakich chciałby widzieć nas Bóg.

Zapraszamy na spotkanie Studni - pora ruszyć! Piątek, godz. 18.30 w salkach.
Do zobaczenia!

P.S. zapraszamy do przyniesienia łakoci, jeśli zostało Wam coś po świętach, jest okazja na ich przepalenie :)

A jeśli przeniesiecie sanki, jabłuszka lub inne ślizgacze - wybierzemy się na górkę do parku!

Zimą, nawet tą bez śniegu, nasze lasy też są piękne i ciekawe. Co najlepsze, jest tylko jeden sposób żeby się o tym prze...
18/12/2025

Zimą, nawet tą bez śniegu, nasze lasy też są piękne i ciekawe. Co najlepsze, jest tylko jeden sposób żeby się o tym przekonać - trzeba się wybrać na spacer!
📢Z przyczyn losowych nie spotkamy się na Studni jutro tj. w piątek wieczorem.
Za to zapraszamy rodzinnie na sobotni spacer po Dolinie Samicy. Kto nie był, niech nie zwleka. Kto był ten pewnie wie, że warto.
Spotykamy się o godz. 9.00 w Krzycku:
https://maps.app.goo.gl/6trPNNGVZu2G1NmA8

👉Bierzemy ciepłe ubrania, termos z ciepłym napojem, coś do zjedzenia, coś na ewentualny deszcz (którego być nie. powinno), ale strzeżonego Pan Bóg strzeże.
Plan spaceru: Mórkowski Jar i z powrotem na parking w Krzycku.
Planowany czas w terenie 3 godziny.
Po drodze ogarniemy kilka survivalowych zadań.
Do zobaczenia!

12/12/2025

Na kolejne spotkanie Studni zapraszamy 19 grudnia!
Pamiętajcie o roratach :)

Słodkie paczki z ciastkami domowej roboty już czekają. Każda paczka to cegiełka dla Studni 🫶Serdecznie dziękujemy wszyst...
06/12/2025

Słodkie paczki z ciastkami domowej roboty już czekają. Każda paczka to cegiełka dla Studni 🫶
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy upiekli i podarowali swoje wyroby - Wasz wkład jest wyjątkowy🙏
Zachęcamy wszystkich chcących wspomóc Oratorium do nabywania cegiełek. Mamy ich 100, każda w cenie 20 zł. Na chętnych czekamy dzisiaj ii jutro po mszach świętych.
Z góry dziękujemy za wsparcie ♥️

Serdecznie dziękujemy Panu Filipowi Tatarskiemu za ciekawe spotkanie dla naszej młodzieży. 👏Człowiek z misją uwalniania ...
04/12/2025

Serdecznie dziękujemy Panu Filipowi Tatarskiemu za ciekawe spotkanie dla naszej młodzieży. 👏Człowiek z misją uwalniania z niewoli kredytów. Szacunek 💪Po spotkaniu rozumiemy wiele spraw lepiej.
Jutro pierwszy piątek miesiąca i to wyjątkowy, bo adwentowy. Zapraszamy na roraty na godz. 18.00 a po mszy na spotkanie Studni. Zagramy w kalendarz adwentowy😯
Do zobaczenia!
P.S. zachęcamy do podzielenia się w komentarzu zdjęciami wypieków na niedzielną akcję🧁

Studnia działa już czwarty rok💥 Jesteśmy wdzięczni Panu Bogu za ten dar spotkania i przestrzeń do tworzenia wspólnoty dz...
02/12/2025

Studnia działa już czwarty rok💥 Jesteśmy wdzięczni Panu Bogu za ten dar spotkania i przestrzeń do tworzenia wspólnoty dzieci i dorosłych. Dziękujemy wszystkim 🫶 którzy przez te lata w jakikolwiek sposób przyłączali się lub pomagali w tym przedsięwzięciu.🙏 Wierzymy, że czas poświęcony dzieciom jest najlepszą formą zaangażowania w budowanie przyszłości naszych rodzin, lokalnej społeczności i Kościoła. 👶🧒🧑🧓
♥️Jak co roku prosimy Was o pomoc we współtworzeniu oratorium. W dniach 6-go i 7-go grudnia po Mszach świętych będziemy rozprowadzać domowej roboty ciastka i pierniki. Dla każdego coś słodkiego do kawy lub herbaty.
♥️Jeżeli chcecie i możecie nas wspomóc - serdecznie zachęcamy do zakupu naszych wyrobów. Zebrane w ten sposób środki chcemy przeznaczyć na bieżące potrzeby oratorium oraz organizację corocznej wycieczki.
♥️Jeżeli ktoś z Was chciałby upiec swoje ulubione ciastka - można je przynieść do salki oratorium w sobotę 6-go grudnia do godziny 12.00.
Za każdy dar serca serdecznie dziękujemy.😍🎁❤️‍🔥

💥Oswajamy temat pieniędzy!Po co nam papierki i blaszki?Ile kasy "wyparowuje" w podatkach?Czy kredyt to zło?Czy można kup...
27/11/2025

💥Oswajamy temat pieniędzy!
Po co nam papierki i blaszki?
Ile kasy "wyparowuje" w podatkach?
Czy kredyt to zło?
Czy można kupić sobie bilet do nieba?
👉W piątek zapraszamy na Studnię młodzież z 6, 7 i 8 klas na spotkanie z naszym gościem specjalnym Filipem Tatarskim, który "umie w kredyty".
👉 Posłuchamy, popytamy, podyskutujemy, a po wszystkim zjemy pizze, więc weźcie drobniaki na wspólną zrzutkę.
👉Jeżeli starczy czasu, zagramy w bardzo ciekawą wersję Monopoly.
Serdecznie zapraszamy na 18.30 do oratorium.

Rodzice jak zawsze mile widziani, każdy czas jest dobry na naukę.
Rodzice młodszych dzieci - organizujcie się - do dyspozycji jest kawa, czajnik i druga salka z zabawkami.

Nocny spacer w lesie uznajemy za udany. Zapraszamy do dalszych wędrówek.Za tydzień na Studni spotkanie z Filipem Tatarsk...
22/11/2025

Nocny spacer w lesie uznajemy za udany. Zapraszamy do dalszych wędrówek.
Za tydzień na Studni spotkanie z Filipem Tatarskim dla starszych, czyli dzieci od 12 lat w górę, pt. PODATKI I KREDYTY. To nie żart, takie zapotrzebowanie wskazali sami młodzi studniowicze. Mówisz-masz 😁
Do zobaczenia!

Adres

Ulica Spokojna 5
Włoszakowice
64-140

Telefon

655370014

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Parafia pw. Świętej Trójcy we Włoszakowicach umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij