28/03/2022
Hej Kościele!
(Przeczytajcie do końca🙏 😁)
Czwartek 31.03 o godz. 18:00 w Fundacji kolejne spotkanie zespołu KIDS - czyli dla wszystkich osób zaangażowanych w Kościół Dziecięcy w naszej wspólnocie oraz dla tych, którzy chcą dołączyć do budowania miejsca, w którym nasze dzieci będą mogły DOŚWIADCZAĆ ŻYWEGO BOGA
Chcesz dołączyć, ale się boisz ? 😁
Nie bój się! Przyjdź, posłuchaj o wizji, porozmawiajmy ☺️
Każda osoba do pomocy jest dla nas ogromnie ważna i cenna ❗️
Mamy wielką wizje dla tego miejsca, ale SAMO SIĘ NIE ZROBI!
Nie chcesz głosić, okej 😁 Znajdzie się inne miejsce dla Ciebie 😉
W Kościele Dziecięcym potrzebujemy osób do:
- Zespołu uwielbienia
- Prowadzenia zabaw
- Przygotowywania przedstawień
- Przygotowywania przekąsek
- Opracowywania ciekawych prac plastycznych
- Przygotowywania eventów dla dzieci
- I wiele więcej 😎
Więc jeśli temat dzieci jest bliski Twojemu sercu - PRZYJDŹ i budujmy TO miejsce RAZEM
Daj znać czy ta wiadomość do Ciebie dotarła, a jeszcze lepiej, daj znać w komentarzu, że będziesz 🤩
Do zobaczenia w czwartek! 🤗