28/04/2026
Wczoraj młodzież z naszego dekanatu przyjęła Sakrament Bierzmowania — dar Ducha Świętego, który umacnia serca, prowadzi w wierze i uzdalnia do odważnego świadczenia o Chrystusie w codziennym życiu. To była wielka uroczystość i piękny czas dla całej wspólnoty.
Sakramentu bierzmowania udzielił ks. biskup Paweł Stobrawa, kierując do młodych słowa otuchy i zachęty do życia blisko Boga.
Otaczajmy młodzież modlitwą, aby Duch Święty nieustannie rozpalał w nich wiarę, nadzieję i miłość oraz prowadził ich drogą Ewangelii.
Błogosławionego popołudnia! ❤️