24/05/2026
W uwielbieniu, słuchaniu Słowa, w przytuleniu - adoracji Najświętszego Sakramentu i uczcie Eucharystycznej świętowaliśmy wigilię uroczystości Zesłania Ducha Świętego🔥🕊️. Tegoroczne diecezjalne czuwanie Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym diecezji świdnickiej odbyło się w parafii pw. Zesłania Ducha Świętego w Boguszowie - Gorcach. To był piękny czas Wspólnotowego uwielbienia🥰.
A dzisiaj świętujemy uroczystość Zesłania Ducha Świętego w parafii pw. Św. Brata Alberta Chmielowskiego w Świebodzicach. Spotykamy się na radosnym uwielbieniu bezpośrednio po wieczornej Mszy Świętej, ok godz. 19.00.
Jeszcze raz serdecznie zapraszamy!🔥🕊️🥰