22/01/2026
SZCZĘŚĆ BOŻE KOCHANI.
Coraz bliżej jest DZIEŃ 2 LUTEGO, w którym minie 1 ROK od Inauguracji KAPLICY WIECZYSTEJ ADORACJI PANA JEZUSA w Suwałkach.
Serdecznie prosimy o Waszą obecność na naszym WSPÓLNYM ŚWIĘTOWANIU:
- MSZY ŚWIĘTEJ o godz.18.00,
- ADORACJI PANA JEZUSA
POCZĘSTUNKU w auli parafialnej z ROCZNICOWYM TORTEM,
- świadectwami i śpiewem kolęd z CHÓREM, utworzonym na tę okoliczność.
Ofiara na Mszy Świętej przeznaczona będzie na zakup monstrancji w kaplicy.
1 lutego z Parafii będzie głosił homilię, zachęcającą do adoracji Pana Jezusa w naszej kaplicy, ks. dr hab. Tomasz Kopiczko.
Ks.proboszcz zachęca nas do uczestnictwa we Mszy Świętej o godz. 10.30 w niedzielę, związanej z rocznicą śmierci Sł.B.ks. Kazimierza Hamerszmita.
ZANIM JEDNAK to nastąpi zachęcamy, by przygotować nasze serca poprzez odmówienie nowenny do Płomienia Miłości Niepokalanego Serca Maryi.
Dlaczego ta nowenna?
W objawieniach związanych z płomieniem miłości Niepokalanego Serca Matka Boża wskazała, że pragnie, by 2 lutego był szczególnym świętem Płomienia Miłości Jej Niepokalanego Serca.
Niech więc Maryja rozpala nasze serca Plomieniem Miłości Jej Niepokalanego Serca, byśmy przekazywali ten PŁOMIEŃ dalej: w NASZYCH RODZINACH i na ŚWIECIE, tak bardzo spragnionym miłości.
Wprowadzenie i poszczególne dni nowenny pojawią się na naszych grupach WHATSApp. Jeżeli ktoś chciałby dopisać się do grup prosimy o kontakt przez Messenger.