27/04/2026
W minioną sobotę (25.04) odbyła się rodzinna pielgrzymka do Sandomierza.
Zwiedzanie ,,małego Rzymu" rozpoczęliśmy od Mszy Świętej w parafii świętego Józefa. Następnie zwiedziliśmy seminarium duchowne, muzeum ,,Świat Ojca Mateusza", trasę podziemną oraz zabytkowa gotycka katedrę.
Podczas czasu wolnego na sandomierskim rynku mieliśmy okazję spróbować pysznych lodów, sandomierskich krówek oraz zakupić pamiątki. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w McDonaldzie. Był to miło spędzony czas :)