XV Spotkanie Młodych Diecezji Sandomierskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim

XV Spotkanie Młodych Diecezji Sandomierskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim Diecezjalne Spotkanie Młodych w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się w dn. 14-16 września 2012 Zaplanowane są m.in.

W tym roku to Ostrowiec Świętokrzyski będzie gospodarzem Spotkań Młodych, organizowanych co roku przez diecezję sandomierską. Ich XV edycja będzie się odbywać pod hasłem „Kościół naszym domem". W piątek, 14 września po zgłoszeniu się do przydzielonej parafii, uczestnicy będą modlić się w swoich kościołach stacyjnych. projekty ewangelizacyjne grup młodzieżowych, tańce integracyjne, Krąg Radości i koncerty zespołów.

Adres

Ostrowiec Swietokrzyski
27-400

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy XV Spotkanie Młodych Diecezji Sandomierskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij