24/05/2026
🕊️W sobotę 23 maja 2026 roku w Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu przeżywaliśmy Wigilię Zesłania Ducha Świętego. 🙏🏼
Rozpoczęliśmy o godzinie 20.00 uroczystymi Nieszporami, wysłuchaliśmy konferencji i wspólnie trwaliśmy na modlitwie, którą zakończyła uroczysta Eucharystia.
Dziękujemy, że byliście razem z nami,za waszą obecność, modlitwę i świadectwo wiary. 🙏🏼
Duch Święty działał pośród nas, napełniając serca pokojem, jednością i radością oraz umacniając nas w wierze i otwierając na Bożą obecność w codziennym życiu.