Schola dziecięca i Oaza Dzieci Bożych przy parafii św. Anny w Lubartowie

Schola dziecięca i Oaza Dzieci Bożych przy parafii św. Anny w Lubartowie Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Schola dziecięca i Oaza Dzieci Bożych przy parafii św. Anny w Lubartowie, Organizacja religijna, Lubartów.

02/06/2026

To był bardzo owocny dzień...😇🫶✝️

31/05/2026

🩷😇🫶

31/05/2026

Dzieci scholi & oazy wraz z Rodzicami kolejny raz doświadczyły, że Bóg Jest Dobry ❤️. Zawsze. Byliśmy w Łodzi 🚣‍♂️ na warsztatach muzycznych prowadzonych przez Mocnych w Duchu. Schole z całej Polski 🇵🇱, a wśród nich nasze Iskierki św. Anny 🎼🎶🎵🎶 Pełne radości, uśmiechu, zaangażowania i kultury. Gratulujemy 🌷Rodzicom, z takimi dziećmi na koniec świata można jechać. Podczas warsztatów uczyliśmy się nowych pieśni, którymi będziemy się modlić na niedzielnych Mszach Świętych. Zwieńczeniem spotkania była wspólna Msza Święta. Na czas podróży s. Faustyna miała przygotowany film. Ale któżby oglądał film mając w sobie całe morze radości i talentów? Dzieci całą drogę układały swoje play listy i śpiewały przez mikrofon 🎤🎤🎤 Nad przebiegiem "występów" czuwała Agnieszka 😘 Zrobiły tylko krótką przerwę na McDonalda 🍟 🍔 Oczywiście był też czas na modlitwę 🙏, majówkę oraz pieśń "Zapada zmrok"💙. To był dobry, radosny a przede wszystkim wspólny czas.

W scholi & oazie dużo dobra. Przygotowujemy pieśni na najbliższą niedzielę Trójcy Świętej, szykujemy się do wyjazdu na w...
29/05/2026

W scholi & oazie dużo dobra. Przygotowujemy pieśni na najbliższą niedzielę Trójcy Świętej, szykujemy się do wyjazdu na warsztaty muzyczne do Łodzi, świętujemy Dzień Dziecka, gratulujemy Szymkowi wstąpienia do ministrantów, cieszymy się dołączeniem do nas Michałka, ustalamy szczegóły sypania kwiatów na procesji Bożego Ciała. A najważniejsze dzielimy razem radość. Bo Bóg Jest Dobry. Zawsze.

25/05/2026

Część druga wspólnotowa, kredowa, urodzinowa i McDonaldowa

25/05/2026

Dzieci należące do scholi & oazy wraz z dziećmi pierwszokomunijnymi oraz Rodzicami pojechały na pielgrzymkę do Chełma. U Matki Bożej dziękowaliśmy za Dar Najcenniejszy - Jezusa w nas. Za dar Pierwszej Komunii Świętej. Świadectwo wiary Rodziców i ich dzieci raduje serce. Eucharystię zakończyliśmy aktem oddania naszych dzieci pod opiekę Maryi w ich dalszym życiu. Rodzina w naszym imieniu złożyła Maryi bukiet kwiatów. Kiedyś pewna mama przyniosła na rękach swojego niewidomego syna oraz kwiaty. Kwiatami dotknęła obrazu prosząc Maryję o uzdrowienie dziecka. Kwiatami dotknęła oczu chłopca, który odzyskał wzrok. Oby nasze dzieci nigdy nie straciły wzroku wiary. Byliśmy w podziemiach kredowych, na wieży, w kryptach i w rosarium. Naszym kapelanem i przewodnikiem był ks. Tomasz. Pięknie się złożyło, że właśnie tego dnia ks. Tomasz obchodził swoje urodziny. On, który jako mały chłopiec po swojej Pierwszej Komunii dziękował wierszem u stóp Matki Bożej - dziś jako kapłan stanął u Jej stóp. Dobry jest Bóg, który prowadzi nasze drogi.

21/05/2026

Radość z Pierwszej Komunii. Radość ze Spotkania. I nasze dzieci, wypełnione radością po brzegi, bo wypełnione Bogiem. Teraz, z Nim mogą bezpiecznie iść dalej. Wychodzą z kościoła i idą ulicami Lubartowa jak monstrancje niosące Jezusa. Radość. Wdzięczność. Łaska.

Radość + dzieci + Biały Tydzień + filmik zmontowany przez Panią Małgosię = ks. Emilian i jego inicjatywa przedstawienia ministrantów i scholi naszej parafii. I zachęta do przyłączenia się do tych wspólnot, gdzie jest miejsce na modlitwę, zabawę oraz rozwijanie swoich talentów.

Najbliższe spotkanie dla chłopców zainteresowanych ministranturą będzie 28 maja po wieczornej Mszy na starej plebanii. Scholanki spotykają się w czwartki na próbach, a śpiewają na Mszy Świętej z udziałem dzieci o godzinie 12. Zapraszamy.

I hit z zakrystii. Ks. Emilian rozdaje chłopcom legitymacje ministranckie a jeśli z nich pyta całkiem poważnie: a są na to jakieś zniżki na autobus 😂

10/05/2026

Tydzień przed Pierwszą Komunią Świętą - nic dodać, nic ująć. Tylko śpiewać:

Skosztuj i zobacz jak dobry jest Pan

Chodźcie tu, chodźcie tu głodni Chrystusa
Chodźcie tu chodźcie spragnieni Go
On naszym Bogiem, My Jego ludem

W Nim dla nas życia Chleb,
przelana za nas krew,
Bierzcie, jedzcie, pijcie i chwalcie Pana

Bierzcie, jedzcie, pijcie I chwalcie.
Bierzcie, jedzcie, pijcie I chwalcie.
Bierzcie, jedzcie, pijcie I chwalcie Pana.

Tydzień temu na oazie mówiliśmy sobie co to jest relacja. Teraz był krok drugi: jak dbać o relację czyli pielęgnować. Ja...
10/05/2026

Tydzień temu na oazie mówiliśmy sobie co to jest relacja. Teraz był krok drugi: jak dbać o relację czyli pielęgnować. Jak widać Maryja jest z nami cały czas. Jakby nie było jest maj. Dla Maryi Bożej Matki kwitną w maju scholowo-oazowe kwiatki. Szczególnie dwa😇😇

Adres

Lubartów

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Schola dziecięca i Oaza Dzieci Bożych przy parafii św. Anny w Lubartowie umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij