27/06/2021
PODŁĄCZENI w KRAKOWIE
W zeszłą sobotę 19.06 odbyło się w naszym Kościół Jezusa Chrystusa w Krakowie KJCH wyjątkowe wydarzenie: I Ogólnopolskie Nabożeństwo dla Dzieci "Podłączeni". To był niezwykły czas, kiedy mogliśmy spotkać się ze sobą, obejrzeć owoce naszej całorocznej pracy, bawić się wspólnie, uwielbiać naszego Tatę w niebie, słuchać tego, co ON do nas mówi, delektować się przepysznym poczęstunkiem. Mieliśmy okazję wszyscy "podłączyć" się do Bożego serca symbolicznymi wtyczkami, które symbolizowały nasze połączenie z Bożym sercem już na zawsze i czerpanie z JEGO przepełnionego miłością serca.
Cieszymy się, że wspólnie uczestniczyliśmy w I Ogólnopolskim Nabożeństwie dla Dzieci w różnych częściach Polski w tym samym czasie! 😍
Dziękujemy WSZYSTKIM i każdemu z osobna za zaangażowanie się w to niezwykłe wydarzenie.
Z radością udostępniamy zdjęcia!
Asia
A my dziękujemy Joanna za piękne skoordynowanie wydarzenia w Krakowie! Wielka praca została wykonana! Niech nasz Dobry Bóg wynagrodzi Tobie i zespołowi zaangażowanemu w zorganizowanie tego wspaniałego wydarzenia (cudne dekoracje i poczęstunek, zdjęcia, jak sami widzicie, opiekunowie grup, porządki, pomoc wszelkiego rodzaju!)
Magda KDz 🙂
foto: Wojtek Łątkowski