07/05/2026
Majówkę spędziliśmy w Tarnowie na zjeździe WSM! ☀️
To był piękny czas pełen wspólnej modlitwy, rozmów, integracji i niezapomnianych chwil. Dziękujemy za każde spotkanie, uśmiech i wspólnie spędzony czas. ❤️
Wracamy z nową energią, pięknymi wspomnieniami i wdzięcznością za ten wyjątkowy wyjazd. Do zobaczenia na Vincentianie i za rok w Pabianicach!🥰