21/05/2026
W ramach programu " Uśmiechnięte Świetlice " po raz czwarty Pani Katarzyna Szczepańska przeprowadziła warsztaty na temat cyberprzemocy. Tym razem odbyły się one w formie konkursowej. Uczniowie podzieleni na 5 drużyn mogli sprawdzić swoją wiedzę na tematy bezpiecznego korzystania z internetu. Gra CYBERMASTER przygotowana przez firmę NASK stała się nie tylko możliwością sprawdzenia swojej wiedzy ale także pogłębienia jej w zakresie różnych aplikacji, programów i nazw technologii informatycznej. Gra dostarczyła uczniom mnóstwo emocji i była świetną pouczającą zabawą. Drużyna, która zdobyła najwięcej punktów otrzymała tytuł CYBERMASTERA. Nagrody i certyfikaty wręczył laureatom Dyrektor SP nr 2 w Hrubieszowie - Pan Marcin Mróz a wszyscy uczniowie, którzy wzięli udział w szkoleniu i warsztatach z zakresu cyberprzemocy otrzymali podziękowania w formie kolorowych dyplomów oraz drobne upominki. Spotkanie zwieńczył poczęstunek i sesja zdjęciowa.