Dom rekolekcyjny "Organistówka"

Dom rekolekcyjny "Organistówka" W Górecku Kościelnym znajduje się dom rekolecyjny, w któym można wypocząć i nabrać sił fizycznych oraz duchowych. Stanisława BM.

Obok "Organistówki" znajduje się piękny drewniany kościół pw. św.

Droga do szczęścia W dniach 20–22 marca w Sanktuarium św. Stanisława BM w Górecku Kościelnym odbył się kurs dla małżonkó...
21/04/2026

Droga do szczęścia
W dniach 20–22 marca w Sanktuarium św. Stanisława BM w Górecku Kościelnym odbył się kurs dla małżonków „Droga do szczęścia”.
Był to weekendowy czas rekolekcji przeznaczony dla osób żyjących w sakramentalnym małżeństwie. Uczestnicy mieli okazję na nowo odkrywać, że małżeństwo – mimo trudności – jest drogą prowadzącą do prawdziwego szczęścia.
Program obejmował konferencje, modlitwę oraz wspólną refleksję nad tym, czym jest miłość, jak przeżywać kryzysy i jak budować relację opartą na Bogu. Był to także czas umocnienia i nadziei dla małżonków w ich codziennym życiu.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i wspólnie przeżyty czas. Niech owoce tego spotkania umacniają małżeństwa w miłości, jedności i wierności.

W dniach 14–15 marca 2026 roku w naszej parafii odbył się dzień skupienia dla kręgu Domowego Kościoła.Był to czas modlit...
21/04/2026

W dniach 14–15 marca 2026 roku w naszej parafii odbył się dzień skupienia dla kręgu Domowego Kościoła.
Był to czas modlitwy, refleksji oraz umocnienia więzi małżeńskich i rodzinnych. Wspólna Eucharystia, konferencje i rozmowy pomogły uczestnikom na nowo odkryć obecność Boga w ich codziennym życiu małżeńskim i rodzinnym.
Dziękujemy wszystkim za udział i wspólnie przeżyty czas. Niech jego owoce umacniają rodziny w wierze, miłości i jedności.

W dniach 6–8 marca młodzież ze Skierbieszowa przeżywała w naszym sanktuarium Oazę Modlitwy.Był to czas zatrzymania, cisz...
21/04/2026

W dniach 6–8 marca młodzież ze Skierbieszowa przeżywała w naszym sanktuarium Oazę Modlitwy.
Był to czas zatrzymania, ciszy i spotkania z Bogiem, obecnym w Eucharystii, adoracji i we wspólnocie. Wspólna modlitwa i rozmowy pomogły młodym na nowo odkryć, jak blisko jest Pan w ich codziennym życiu.
Dziękujemy za ten piękny czas i powierzamy wszystkich uczestników Bożej opiece, prosząc o trwałe owoce tych rekolekcyjnych

Oaza Modlitwy w Górecku KościelnymW dniach 13–15 lutego w Sanktuarium św. Stanisława BM w Górecku Kościelnym odbyła się ...
21/04/2026

Oaza Modlitwy w Górecku Kościelnym
W dniach 13–15 lutego w Sanktuarium św. Stanisława BM w Górecku Kościelnym odbyła się Oaza Modlitwy, w której uczestniczyła młodzież z Tereszpola.
Był to czas modlitwy, Eucharystii, adoracji oraz spotkania we wspólnocie. Młodzi mieli okazję pogłębić swoją relację z Bogiem i umocnić się w wierze.
Dziękujemy uczestnikom za obecność i świadectwo. Niech ten czas przynosi dobre owoce w ich życiu.

21/04/2026

W dniach 6–8 lutego w Sanktuarium św. Stanisława BM w Górecku Kościelnym odbyły się rekolekcje dla młodzieży ze wspólnoty „W Jego ręku” z Zamościa.
Był to czas szczególnej łaski, w którym młodzi mogli zatrzymać się w codziennym biegu, aby na nowo odkrywać obecność Boga w swoim życiu. Program rekolekcji obejmował wspólną modlitwę, Eucharystię, adorację Najświętszego Sakramentu, konferencje oraz czas budowania relacji we wspólnocie.
Nie zabrakło również momentów uwielbienia i dzielenia się wiarą, które pomogły uczestnikom jeszcze głębiej doświadczyć, że Bóg jest blisko i działa w ich życiu. Atmosfera skupienia, otwartości i radości sprzyjała spotkaniu zarówno z Bogiem, jak i drugim człowiekiem.
Dziękujemy wspólnocie „W Jego ręku” za obecność i świadectwo żywej wiary. Niech ten czas przynosi obfite owoce w sercach młodych ludzi, a doświadczenie Boga umacnia ich w codziennym życiu.

W okresie Bożego Narodzenia w organistówce odbywały się spotkania opłatkowe dla grup i wspólnot naszej Parafii 🎄🎶🙂
04/02/2026

W okresie Bożego Narodzenia w organistówce odbywały się spotkania opłatkowe dla grup i wspólnot naszej Parafii 🎄🎶🙂

Niedziela powołaniowa w Górecku Kościelnym rozpoczęła się w wspomnienie św. Cecylii. Po Mszy święte odbyły się krótkie k...
22/11/2025

Niedziela powołaniowa w Górecku Kościelnym rozpoczęła się w wspomnienie św. Cecylii. Po Mszy święte odbyły się krótkie koncert: Scholki, Zespołu, Chóru i Zespołu Seminaryjnego. Alumni zamieszkali w domu rekolekcyjnym. 🙂

Spotkanie dla Liturgicznej Służby Ołtarza Dorosłych odbyło się w Górecku Kościelnym. Dziękujemy za obecność i modlitwę 🙏...
12/10/2025

Spotkanie dla Liturgicznej Służby Ołtarza Dorosłych odbyło się w Górecku Kościelnym. Dziękujemy za obecność i modlitwę 🙏🙂

Spotkanie dla doradców życia rodzinnego odbyło się w dniach 11-12.10.2025 r. Dzień skupienia poprowadził ks. Maciej Lewa...
12/10/2025

Spotkanie dla doradców życia rodzinnego odbyło się w dniach 11-12.10.2025 r. Dzień skupienia poprowadził ks. Maciej Lewandowski wraz z Aleksandrą i Karolem Wojtyna.

12/10/2025

30.09-2.10.2025 Grupa z Lublina.

Adres

Górecko KOścielne 9
Górecko Kościelne
23-460

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Dom rekolekcyjny "Organistówka" umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij