26/01/2026
https://www.facebook.com/share/p/1CDhr61SS7/
W przyszłą niedzielę, 1 lutego, na zakończenie okresu śpiewania kolęd podczas przedpołudniowych Mszy Świętych, będzie nam towarzyszyć Kapela „Muzyka Zbiyrocka”.
Po Mszach Świętych, przed kościołem, będzie możliwość wsparcia działalności zespołu dobrowolnymi ofiarami.