06/04/2026
🌿 Вербное Воскресенье 🌿
Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą inicjatywę poprzez zakup własnoręcznie wykonanych palemek.🌼
Szczególne podziękowania kierujemy do panów Antoniego Honczar oraz Piotra Nazaruka za pomoc w przygotowaniach, a zwłaszcza za wycinanie gałązek wierzby, dzięki którym mogły powstać nasze palmy.
Poniżej fotorelacja⬇️