13/06/2026
*Milí farníci z Rajky a okolia*
srdečne vás pozývame na zajtrajšiu svätú omšu, ktorá sa uskutoční o 10:00 hod vo farskom kostole sv. Martina v Rajke.🙏
Svätú omšu bude celebrovať *dp. Andrej Kremnický* a hudobne ju bude sprevádzať Mgr. art. Ľubomír Žovic.🎼🎶🎵
Osobitne pozývame deti, mládež, rodiny i všetkých farníkov a priateľov našej farnosti. ✝️ Budeme veľmi radi, ak sa opäť stretneme ako jedno farské spoločenstvo pri slávení Eucharistie, pri spoločnej modlitbe a počúvaní Božieho Slova. 📖
Príďme spoločne poďakovať Pánu Bohu za všetky prijaté milosti, načerpať duchovné povzbudenie a posilniť sa Kristovou prítomnosťou.⛪️
Tešíme sa na vás a zo srdca vás všetkých pozývame!😇