01/06/2026
Vasárnap templomunkban 31 gyermek járult először szentáldozáshoz. Hálát adtunk az Úrnak értük, szüleikért és mindazokért, akik segítették őket, hogy a kenyér és a bor színében, találkozhassanak Urunkkal, Jézus Krisztussal. Imáinkkal kísérjük őket a továbbiakban is, hogy egész életükben Őt kövessék és keressék a Vele való személyes kapcsolatot az imádságban és az Oltáriszentség gyakori vételében. Hálásan köszönjük, hogy együtt ünnepelhettünk!