18/06/2026
Mikor hosszú próbálkozások után a terhességi teszten megjelenik a megfelelő csík, akkor az ember szinte örülni sem mer. “El ne kiabáljam!” És a boldogság félelemmel vegyül.
Az alábbi sorokat írtam annak a kedves hölgynek, aki ma megtisztelt bizalmával és megosztotta velem ebbéli aggályait és kérdését:
“Megèrtem teljesen. De ne fèlj! A fèlelem ellentète a szeretet. Bárhogyan is törtènik, te már Anya vagy. Az ő anyukája. Ès inkább mondogasd neki, hogy a feltètel nèlküli szereted itt kezdődik ès bárhogyan is dönt, te szereted ès mindig is fogod. Ès ez a szeretet el fogja oszlatni a te fèlelmed is. 💖🙏🏻
Ez a szeretet segít majd neki fejlődni ès èlni akarni 💖🥰🙏🏻”
Nagyon érdekes, hogy ma a ✨Napi tarot✨ húzásom közben kijött a Halál lapja és különös egyediség érzése kapcsolódott hozzá, egy darabig nem tudtam miért. Majd vendégem elmesélte, hogy talált egy könyvet. Azonnal jöttek az oldalszámok, hogy hol van fontos információ, ami eképpen foglalható össze:
Tao tanítások szerint a gátizmokat Élet és Halál
Kapujaként is nevezik, mert két kaput köt össze: a nemi szervi kapu- az életerő nyílás-, a másik kapu kapu: a végbél nyílás.
A Halál kártya pont ennek felel meg, mert miközben megjelenik benne az elmúlás, a háttérben éppen kel fel a Nap. Csak egy ciklust zár, miközben megnyit egy újat.
Anyává válni is ilyen. Lezárni az élet előző ciklusát és szépen átváltozni az anyai - soha nem múló- minőségébe, vagyis megnyitni az újat.
Most pedig az Életfa kártyáját húztam, ami szintén világokat köt össze, ahogyan minden nő is. Hiszen, a szellemi világból képesek vagyunk egy Léleknek testet adni és Világra hozni. Minden nő méhe maga a TERMékeny anyaföld, ami képes TEREMTENI, Létre-hozni valamit. Testet adni és lehozni az anyagba valami szellemi szubsztanciát. Ezért minden nő maga egy dimenziókapu. Égi és Földi összekötője.
Akárcsak az égbe nyúló Életfa, aminek gyökerei a föld mélyébe hatolnak. És csak erős gyökerű fának lehet terebélyes lombkoronája.
A jó gyökérzet tehát alapja a termékenységnek.
Őseinkkel és a földi síkkal való kapcsolatunk alapja a bőségnek.
Az élet áramlásának alapfeltétele a Szeretet.
Az élet szeretete, önmagunk szeretete, őseink iránti szeretet, a Föld iránti szeretet. És itt az Egyetemes Szeretetről beszélek.
Ezek mind a gyökérzetünkhöz tartoznak. Ezek adják legprimérebb szinteken a mindennemű gazdagság és életigenlés alapjait.
Ezek voltak a mai napom legfőbb impulzusai egybe kovácsolva. Remélem bennetek is összeállt a kép, mint bennem és jól szolgál titeket. 🙏🏻
Még egy utolsó gondolatmorzsa:
Lélegzel? Dobog még a szíved?
Akkor szeresd magad! Ugyanúgy, mint ahogy azt a gyereket lehet már szeretni csak azért, mert van, akinek minden szabad szemmel látható jele csak egy terhességi tesztben mutatkozik meg egyelőre.
Szeretni, mert VAN.
Lélegzel? Dobog a szíved?
Akkor vagy.
Akkor szeresd magad, csak azért, mert VAGY.
És akkor már gazdag vagy.