28/05/2026
Nemrégiben a A Nyírő Gyula Országos Pszichiátriai és Addiktológiai Intézet-be vittünk adományokat, főként tisztálkodási és higiéniai szereket. Nagyon hálásan fogadták a felajánlásunkat és egy kedves visszajelzést is kaptunk tőlük, melyet itt is megosztunkk:
"...Köszönet képpen engedjék meg, hogy megosszam önökkel az egyik rászorulónk esetét: betegünknek tisztálkodási szerekre volt szüksége, összeraktunk neki egy kis csomagot, mire ő könnybe lábadt szemekkel köszönte meg a segítséget.
Hálásan köszönjük az adományokat, sokat segítenek vele."