Szűz Mária imája

Szűz Mária imája Ha szereted a tortákat, a gyerekkori emlékeket és a boldog pillanatokat, kövess minket! Köszönjük mindenkinek!

18/06/2026
18/06/2026

"Minden fájdalomnak megvan a maga ideje, és egyszer elmúlik.
Ma érjen véget minden szenvedésed, mert Isten szeretete elért téged.
Ne utasítsd el – írd le: Ámen!
Isten azt mondja: „A Mindenható irgalmaz ezeknek az embereknek, akik nagyon megszenvedtek; ugyanakkor idegenkedik ezektől az emberektől, akikben egyáltalán nincs tudatosság, mivel túl sokáig kell várnia, míg választ kap az emberektől. Keresni akar, keresni a szívedet és a lelkedet, élelmet és vizet hozni neked, hogy felébredj és többé ne éhezz és ne szomjazz. Amikor elcsigázott vagy, és amikor megérzel valamit e világ sivárságából, ne érezd magad elveszve, ne sírj. Mindenható Isten, az Őrző mindenkor Magához öleli az érkezésedet.”"🌷🙏🙏🙏

18/06/2026

"Ne sírj a jelenlegi helyzeted miatt – Isten jobb tervet készített számodra. Mondj „Áment”, és várj a csodára.
Isten azt mondja: „Amikor a vizek egészben elnyelik az embereket, Én megmentem őket az állóvizekből, és esélyt adok nekik arra, hogy újból éljenek. Amikor az emberek elveszítik az élethez szükséges önbizalmukat, Én kihúzom őket a halál torkából, bátorságot adva nekik a folytatáshoz, hogy Engem használhassanak létük alapjául. Amikor az emberek fellázadnak Ellenem, akkor lázadásukban ismertetem meg velük Magamat. A régi természetük fényében és irgalmasságom fényében ahelyett, hogy halálba juttatnám őket, megengedem nekik, hogy bűnbánatot tartsanak és tiszta lappal induljanak. Amikor éhínségtől szenvednek, még ha egyetlen lehelet maradt is a testükben, elszakítom őket a haláltól, megakadályozva, hogy a Sátán ármányának áldozatául essenek.”
Istenem, kérlek, nyiss meg minden ajtót azok előtt, akik megosztják ezt az üzenetet, és őszintén, szívükből kimondják az „Áment”."🌷🌷🌷🌷💐❤️🌷💐

18/06/2026

Ma június 18-a van.

Létezik egy ima, amelyet évente csak egyszer mondanak el — éppen ma. Azt mondják, hogy képes megtörni a családi átkokat egészen a tizenkettedik nemzedékig.

Ma itt a te lehetőséged. Csak néhány másodpercig tart, de megváltoztathatja a te és családod életét. Ne halogasd. Imádkozz már most.

Uram, kérlek, bocsáss meg nekem és az egész családomnak: azoknak, akik előttem éltek, azoknak, akik most élnek, és azoknak is, akik utánunk jönnek. Tisztítsd meg szívünket, és szabadíts meg minket minden átoktól, tehertől és büntetéstől.

Uram, hosszabbítsd meg az életemet, de ne vedd el tőlem az elmém tisztaságát. Add, hogy otthonom tele legyen melegséggel és békével, és hogy soha ne szenvedjünk hiányt vízben vagy élelemben.

Óvd meg családomat a fájdalomtól, az irigységtől, a rágalmaktól és minden rossztól. Áldd meg gyermekeimet, leszármazottaimat és mindazokat, akiket szeretek. Ne engedd, hogy elszakadjak tőlük, és ne engedd, hogy látnom kelljen szenvedésüket.

Adj nekünk erőt a nehézségekben, hitet a próbatételekben és belső békét, hogy mindig tovább tudjunk menni.

Aki leírja, hogy „Ámen”, és megosztja ezt az imát, változásokat fog látni az életében. Azt mondják, hogy a csoda éppen abban a pillanatban történik, amikor megosztod. Írd le: „Ámen”, és fogadd el ezt az áldást.🌷💐🙏

17/06/2026

"Akár jársz templomba, akár nem, ha a szíved szereti Istent, írd le: Ámen. Olvasd el ezt az üzenetet, és fogadd el ezt a mennyei áldást.
Isten azt mondja: „Csak azok képesek bizonyságot tenni Istenről, akik szeretik Istent, csak ők Isten tanúi, csak őket áldja meg Isten, és csak ők tudják elnyerni Isten ígéreteit. Azok, akik Istent szeretik, Isten bizalmasai; ők azok, akiket Isten szeret, és ők örvendhetnek az áldásoknak Istennel együtt. Csak az ilyen emberek élnek majd örökké, és csak ők élnek majd örökké Isten gondviselése és oltalma alatt.”"

17/06/2026

"Isten nélkül minden nap tele van szenvedéssel. Ha Ő a legfontosabb az életedben, írj egy „Áment”, és küldd el ezt annak a személynek, aki a legjobban fontos neked.

Isten azt mondja: „Tehát amikor az emberek felismerik, hogy Isten szuverén az emberi sors felett, az okosak úgy döntenek, hogy megismerik és elfogadják Isten szuverenitását, és búcsút intenek azoknak a fájdalmas napoknak, amikor »a saját két kezükkel próbáltak jó életet építeni«, ahelyett, hogy tovább küzdenének a sors ellen, és a maguk módján törekednének az úgynevezett életcéljaikra. Amikor valaki Isten nélkül van, amikor nem képes látni Őt, amikor nem képes valóban és világosan megismerni Isten szuverenitását, akkor minden nap értelmetlen, értéktelen és leírhatatlanul fájdalmas. Nem számít, hol van az ember és hogy mi a munkája, a túlélési eszközei és a célok, amelyekre törekszik, nem hoznak mást számára, mint végtelen szívfájdalmat és olyan fájdalmat, amelyen nehéz túljutni, amelyek olyan tapasztalatok, amelyekre nem bír visszatekinteni. Az ember csak akkor tud fokozatosan megszabadulni minden szívfájdalomtól és fájdalomtól, és fokozatosan megszabadulni az emberi élet minden ürességétől, ha elfogadja a Teremtő szuverenitását, aláveti magát az Ő vezényléseinek és elrendezéseinek, és valódi emberi élet elérésére törekszik.”

Írd egy „Áment”, és meghívunk, hogy csatlakozz ingyenes online tanulócsoportunkhoz, hogy együtt tanulhassuk Isten Igéjét – az Ő Igéje megoldhatja az életed minden nehézségét."🌷💐🙏🌷🌷💐

Van itt valaki, aki szereti Jézust? 🥹
17/06/2026

Van itt valaki, aki szereti Jézust? 🥹

Cím

Budapest

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Szűz Mária imája új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás