12/06/2026
Kedves Testvérek!
Ezen a héten sem kell szűkölködni a bizonyságok terén. Sok gyógyulás, gyarapodás és más jellegű csoda történt veletek. Köszönjük., hogy beküldtétek mindezeket sokak bátorítására.
Jó az Úr az övéihez.
BIZONYSÁGOK
2026.06.14.
Sándor Edit
Évekkel ezelőtt szólta nekem az Úr egy próféciában, hogy énekeljek mindig neki. Utána mondtam az Úrnak, hiszen hamis a hangom, de az Úr ugyanezt mondta nekem, amit Erzsike elmondott. Ő nem hallja hamisnak, és megadta nekem a nyelveken éneklés ajándékát. HASZNÁLD! - mondta nekem az Úr. Dicsőség az Úrnak!
Varga Erika
Dabasról Ilona hálaadással jön az Úrhoz. Nagyon könnyezett és viszketett a szeme. Nem is látott tökéletesen. Hallotta azonban Erzsébetnél, hogy van az Úrnak szabadító kenete a szem irritációjára. Beengedte a szívébe és most vette észre, hogy nem könnyezik, nem viszket a szeme és tökéletesen lát. Dicsőség legyen az Istennek! Köszönjük Uram, hogy te már akkor odaadod nekünk azt, amire szükségünk van, amikor még nem is kértük. Hálás a szívünk Jézus Urunk!
Keszeg Rózsa Klára
A volt szomszédomért imádkoztunk együtt veletek Testvéreim. A depressziójából már hozza ki az Úr, mert már sétált és emberek közé tudott menni Pósa Lívia. Testvére Pósa Lajos is szelídebb kapcsolatot folytat a barátnőjével. Halleluja! Ámen.
Pluhár Andrea
Köszönöm az Úrnak a tökéletes helyreállítást a munkahelyemen és a magánéletemben is. Hiszem, hogy amit elrabolt a negatív oldal és ami nem az Úrtól volt, annak a hétszeresét adja vissza az Úr áldásokban és kegyelmekben gazdagon.
Derdák Katalin
Kedves Testvérek! Kisfiam a múlt héten kért imát, hogy a keltetőből mind az 5 tojásból kikeljenek a kiscsibék. Istennek hála ez megtörtént. Köszönjük szépen az Úrnak és a Testvéreknek is!
Kotró Lászlóné
Drága Mennyei Atyám, hálát adok az újjászületett és egészséges kis unokámért, aki már 6 napja a világra jött és nagyon jó kisbaba. Köszönöm, hogy megáldod ezt a kis családot hittel, szeretettel, szent egészséggel és a te gondoskodásoddal. Ámen.
Doma Klára
Dicsőség Istennek és hála, hogy Bombera Józsefné újra tud járni. Ki tudott jönni a lakásból, napról napra erősebb és szépen gyógyul, erősödik.
Fenyvesi Lászlóné Piroska
HÁLA DICSŐSÉG ISTENNEK 2 bottal utazok a villamoson, buszon. Segítséget kaptam, 1 bottal könnyebb. A testvérek segítettek nekem, hogy könnyebbség legyen. MINDEN DÍCSŐSÉG ISTENÉ! ÁMEN.
Csontos Erika
Nagyon szép, felemelő és áldott élmény volt számomra a keszthelyi alkalom.
Minden ilyen alkalom után egyre mélyebben érzem az Úr jelenlétét és a Szent Szellem kiáradását az életemben. Érzem, hogy egyre erősebbé válok, bár még vannak hullámvölgyek az életemben, de a hitemmel és a drága Szent Szellem segítségével igyekszem ezeken minél hamarabb túljutni.
Nagy öröm, hogy a családom jelenlétével is támogat engem ezeken az összejöveteleken. Rajtuk is látom a változást.
Egy ismerősömet az imákon kívül imakönyvekkel is tudtam bátorítani, mivel kemoterápiát kap.
A személyes helyzeteim is megoldódni látszanak és nagyon szeretnék a vasárnapi alkalmon is találkozni veletek.
Köszönöm, hogy mindig nagy szeretettel azon vagy, hogy minél közelebb kerüljünk az Úrhoz az Igéjén keresztül. Hálás vagyok mindenért.
Mrena Márta
FÉRJEMÉRT IMÁTKOZTATOK KB. 1HETE, MERT INFLUENZÁS VOLT. A BOLDOGSÁGOS JÉZUSOM MEGGYÓGYÍTOTTA ŐT. KÖSZÖNÖM JÉZUSOM ÉS NEKTEK IS TESTVÉREK!
Izsák Tünde
Jézus szeretetével köszöntelek benneteket. Hálát adok a drága Jézus Krisztusnak, hogy Dorina mai vizsgája sikerült, mind a 4 szakmából. Dicsőség Istennek!
Sallainé Szabó Gyöngyi
Imádkoztunk Nikolett es Tünde füleiért, mert nagyon fájt nekik. Tegnap kérdeztem, és azt mondta Nikolett, hogy már el is felejtették, hogy fájt. Örök hála es dicsőség az Úr Jézus Krisztusnak, hogy meggyógyította a füleiket. Áldjon az Úr imáitokért, drága imaharcosok.
Csimszi Lászlóné
Tegnap este az imakör után az Istenhez szóltam, csüggedésem közepette. Kérdeztem tőle, kértem, hogy adjon választ miért kellett idejönnünk erre a munkahelyre, ha nem jó és másik helyet kell keresnünk. Miután megkérdeztem a drága Mennyei Atyánkat rögtön jött egy a válasz. Egy kolléganőm, aki felmondott kopogott be hozzám elköszönni és szomorúan mondta, hogy Grazban volt a kórházban és megállapítottak nála valami súlyos betegséget. Na az én szám dicsőség Istennek mindjárt megnyílt az Evangélium hirdetésre. Mondta, hogy hisz Istenben a családjával együtt. Maria román nemzetiségű. Mivel én nem tudok románul, szeretném ha közületek drága testvérek rajtam keresztül kapcsolatba lépne vele valaki és az anyanyelvén beszélne az Evangéliumról. Ezt megígértem neki. Köszönöm a segítséget előre is. Németül beszéltem neki Jézus csodatevéséről. Elmondtam neki a bizonyságomat. Nagyon nagy volt az öröm, már elmúlt minden bajom és ő is nagyon boldog volt. Ő érte kellett ide jönni. DICSŐSÉG ISTENNEK ! Jó az Úr!
Balázs Erzsébet
Egy ismerősömért imádkoztunk, mert súlyosan megsérült. A traktor átment rajta és összetörte két helyen a lábát, ami trombózisnak indult. Azt mondja, hogy miután imádkoztunk érte, jobban érzi magát és a trombózisos lába is szépen gyógyul. Kéri, hogy imádkozzunk érte továbbra is, mert csütörtökön mondják meg, hogy kell e műteni. Nagyon köszöni az imát és kéri, hogy hordozzuk tovább őt az imáinkban, mert nagyon összetörte a baleset. Az üdvösségéért is folytassuk az imát, mert megkereste a Misszió weboldalát, hogy legyen lelki ereje olvasni az imákat.
Sergyánné Dinnyés Kati
Hálás szívvel köszönöm a délelőtti imát a térdemre enyhült a fájdalom már óvatosan de rá tudok lépni. Köszönet és hála örökkön örökké ámen!
Sándor Edit
Anyukám ma délelőtt mondta nekem, hogy amikor kiment a házból egy olyan gyönyörű kék fényt látott, mint még soha életében. Ez a fény körülötte volt, amíg elment a kapuig, tehát körülbelül 2 percig, azután eltűnt. Mondtam neki, hogy ezt tartsa észben, mert az Úr mutatta meg neki a dicsőségét. Hála és dicsőség az Úrnak!
Berta Magdolna
Köszönöm az ima támogatást. Az epehólyag ultrahangon tökéletes eredményt kaptam. Dicsőség Istennek, most és mindörökké! Ámen.
Gonczi Gabriella
Vasárnapi tanítás után minden hálámat, kérésemet és bármi ami a drága Mennyei Atyámról, Jézusról szól, dalban mondom el. Csodálatos felemelő érzés. Áldjad én lelkem az Urat!
Berta Magdolna
A vasárnapi dicséretben, Toni & Magdi énekelte az „Új szív” című dalt. Két nappal azután azt vettem észre, hogy a hüvelykujjam behajlik. Igazi csoda ez, mert több mint hét hónapja nem mozgott az ujjam. Dicsőség Istennek!
Sergyánné Dinnyés Kati
Hálás szívvel köszönöm a keddi imát a jobb térdemre. Reggel még nem tudtam ráállni, délután már jobb volt, szerdán reggel óvatosan léptem rá és semmi fájdalmam nem volt! Délután el tudtam menni a nyugdíjas találkozóra. Hatalmas hála és köszönet drága Mennyei Atyámnak, Erzsikének és nektek drága imatestvéreim, akik imádkoztatok értem! Ámen.
Horváth Erzsébet
Kedden az üzemorvosi vizsgálaton szemüveg nélkül végigolvastam a táblát a legaljáig. Holott 3 éve még multifokális szemüvegem volt, most csak egy olvasó szemüveget hordok, de nem is mindig van szükségem rá.
Tóth Mária
Köszönöm az imát. Két héttel a szívét érintő beavatkozás után az anyukám újra jókedvű, könnyebben mozog, sőt már a kertben is tesz- vesz egy kicsit. Hála az Istennek.
Gogolya Péterné
A szorongások elmúltak, de kérnék még imát, hogy a bélflórám helyreálljon és a hisztamint lebontó DAO enzimet újra kezdje el a vékonybelem saját maga termelni! Alig ehetek pár dolgot már régóta! Köszönöm!
Kiss Jánosné
TŐKÉLETES, ÉLESEBB A LÁTÁSOM MINT A SASÉ!
Rózsáné Böbe
Nagyon hálás szívvel köszönöm Istenem, hogy a 67 db, tegnap kikelt csibémből, reggelre 30 db elázott. A kamilla tea mellé bújtak, de Te Istenem megmentetted őket. Sikerült az infralámpa alatt szépen felszáradniuk és jó étvággyal esznek, futkosnak stb. Dicsőség Istennek! Köszönöm hálával a szívemben.
Busa Anita
Dicsőség Istennek 3 hete kaptam új munkahelyet a drága Mennyei Atyánktól. A férjemmel együtt dolgozunk. Az úton 40 percet tudunk imádkozni, hálákat adni, dicsérni a drága Jézust és a munkahelyen is tudjuk a tanításokat hallgatni fülhallgatóval. Nagyon jó munkahely és jól fizető. Aztán jöttek a megpróbáltatások. Nekem olyan hazug tünetek, fájdalmak jöttek a talpamba, a derekamba, ami soha nem fájt. A férjemnek is ugyanúgy. Mondtuk, hogy ez a hely az Atyától van és senki nem veheti el tőlünk. Megvallásokat tettünk minden reggel és az ima testvérekkel imádkoztunk, megtagadtuk a hamis tüneteket, fájdalmakat és dicsőség Istennek teljesen elmúltak. Ennek a szőröstalpúnak nem tetszett, hogy jó nekünk, de rossz ajtón kopogtatott, mert a hit nyitott ajtót és ő elmenekült. Halleluja.
Balázs Judit
Megtapasztaltam a drága Jézus gyógyító erejét. Többszörösen voltam a halál torkában, de csodálatos módon mindig megmentett az Úr! Köszönöm az értem elmondott imáitokat. Gyenge vagyok, de hiszem, hogy minden nap erősebb leszek.
Molnárné Edit
Köszönöm az Úrnak az ötleteket amelyekkel előrébb jutok. Még sok intézni valóm van. Köszönöm a tökéletes egészséget. Ámen!
Pomáziné Éva
Három hete kértem imát a fiam derekára, mert fájt neki. Már aznap este meggyógyult és nem fájt neki azóta sem.
Varga Julianna
Köszönöm az imáitokat. Örömmel a szívemben írom, hogy lányomnak, Hildának a társával, Nachoval együtt sikerült aláírni a lakásuk adás-vételi szerződését. Megvan a lakásuk Madridban és kevesebb a törlesztő részlet, mint az albérleti díj. Kedvező kamattal kaptak hitelt, sokkal kevesebb mint amire számítottak. VOLT EGY MENNYEI ÁLMOM, AMELYBEN ELŐRE MEGLÁTTAM ÁLMOMBAN A LAKÁST, pedig még akkor nem mondtak el tervüket a lányomék, hogy lakást szeretnének venni. Jó az Úr!
Kovács Julika
Teljesen elhagyott a fájdalom. Dicsőség az örökkön örökké élő Királynak. Hálás a szívem értetek. Köszönöm az imát.
Fenyvesi Lászlóné Piroska
Tegnap imát kértem a köhögésre és gyökerestől távozott, AZ ÚR JÉZUS NEVÉBEN. IGE: ZSOLT. 103,3. ÁLDJÁTOK AZ URAT, MERT JÓ, ÖRÖKKÉ VALÓ AZ Ő KEGYELME.
Finta Beáta
Nóri lányom kedden kért imát, hogy a mellkason lévő visszatérő vörös, égő, viszkető bőrelváltozás múljon el nekem. Ezután teljesen megfeledkeztem erről. Ma, amikor beteget vettem fel a kórházban és rákérdeztem, hogy van-e bármilyen bőrelváltozása, akkor jutott eszembe, hogy teljesen elmúltak ezek a tüneteim! Dicsőség az Úrnak! Köszönöm ezt elsősorban Istennek és Nektek is az imát!
Vrs Andi
Lányom tett bizonyságot, hogy a munkahelyen odament hozzá egy kolleganője és megkérte, hogy leülhet-e lábai elé, mert ott békessége van. Az Úr fénye kiárad belőlünk.