Polska Wspólnota przy parafii Our Lady of the Angels - Erith

Polska Wspólnota przy parafii Our Lady of the Angels - Erith Istniejemy od 2007 roku. Serdecznie wszystkich zapraszamy na Msze Święte w języku polskim.

Od stycznia 2018 roku liczba Mszy Świętych po polsku została zredukowana do jednej w miesiącu, obecnie spotykając się w każdą niedzielę miesiąca.

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO POKARMÓW NA STÓŁ WIELKANOCNY :)Serdecznie zapraszamy na obrzęd błogosławieństwa pokarmów na stół wielka...
01/04/2026

BŁOGOSŁAWIEŃSTWO POKARMÓW NA STÓŁ WIELKANOCNY :)

Serdecznie zapraszamy na obrzęd błogosławieństwa pokarmów na stół wielkanocny, potocznie mówiąc błogosławieństwa naszych "koszyczków".
Błogosławieństwo bedzie sie odbywało, jak co roku, w Angelus Center, czyli w holu parafialnym przy naszym kościele.
Zaczynamy o 10.00 rano, a ostatnie świecenie będzie o godzinie 14.00. Świecenia będą mniej wiecej co 30min, w zależnosci od "natężenia ruchu".
Do zobaczenia w Wielką Sobotę 😇

Już w najbliższą niedzielę, czyli w Niedzielę Palmową, wchodząć w tajemnice Pashalne, które są już tak blisko, chcemy se...
27/03/2026

Już w najbliższą niedzielę, czyli w Niedzielę Palmową, wchodząć w tajemnice Pashalne, które są już tak blisko, chcemy serdecznie Was zaprosić na nasze comiesięczne ciastko i kawę.
Niech to będzie czas zatrzymania sie naszego serca we wspólnocie Kościoła rozpoczynająć Wielki Tydzień.

Wczoraj przeżywaliśmy drugi dzień rekolekcji wielkopostnych, wraz z br. Wojtek i z królem Dawidem.Zapraszamy Was również...
22/03/2026

Wczoraj przeżywaliśmy drugi dzień rekolekcji wielkopostnych, wraz z br. Wojtek i z królem Dawidem.

Zapraszamy Was również dziś na Mszę Świętą na godzinę 12.30 w czasie której usłyszymy kolejne rozważania rekolekcyjne.

Dla tych którzy nie mogli być wczoraj razem z nami mamy nagranie z wczorajszego dnia i zapraszamy Was do kontynuowania duchowej łącznosci i wspólnej modlitwy.

Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

Wczoraj przeżywaliśmy pierwszy dzień rekolekcji wielkopostnych, którym przewodził nam br. Wojtek wraz z królem Dawidem.Z...
21/03/2026

Wczoraj przeżywaliśmy pierwszy dzień rekolekcji wielkopostnych, którym przewodził nam br. Wojtek wraz z królem Dawidem.

Zapraszamy Was również dziś wieczorem na godzinę 20.00 na kolejne rozważanie i wspólną modlitwę przed Najświętszym Sakramentem.

Dla tych którzy nie mogli byc wczoraj razem z nami mamy nagranie z wczorajszego dnia i zapraszamy Was do duchowej łącznosci i wspólnej modlitwy.

Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

To juz jutro - rekolekcje wielkopostne!Serdecznie Was zapraszamy na pierwszy dzień :)Piątek, 20.03 na godzine 20.00 do n...
20/03/2026

To juz jutro - rekolekcje wielkopostne!
Serdecznie Was zapraszamy na pierwszy dzień :)

Piątek, 20.03 na godzine 20.00 do naszego koscioła: Our Lady of the Angelus w Erith na Liturgie Słowa oraz Droge Krzyzową.

Rekolekcje będziemy kontynuować w sobote również o 20.00, a zakończenie w niedzile na Mszy o godzinie 12.30.
Każdego dnia będzie również możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty i Pojednania.

Rekolekcje prowadzi brat Wojciech Głowacki OFMCap

Luty to naprawde krótki miesiąc i już jutro ostania niedziela tego miesiąca, a wiec czas na naszą kawę i ciastko - serde...
21/02/2026

Luty to naprawde krótki miesiąc i już jutro ostania niedziela tego miesiąca, a wiec czas na naszą kawę i ciastko - serdecznie zapraszamy Was wszystkich do Angelus Center po Mszy Świętej :)
Ta niedziela to jednocześnie pierwsza niedziela wielkiego postu, moze to spotkanie po Mszy Świętej bedzie również okazją do wzajemnej inspiracji, jak dobrze i owocnie przeżyć ten sczególny czas.
Serdecznie zapraszamy :)

Witajcie :)Juz za tydzień, dokładnie o tej porze, bedziemy ruszać na nocną pieszą pielgrzymkę do Aylesford.Pielgrzymkę r...
20/02/2026

Witajcie :)
Juz za tydzień, dokładnie o tej porze, bedziemy ruszać na nocną pieszą pielgrzymkę do Aylesford.
Pielgrzymkę rozpoczniemy Mszą Święta w naszym kosciele w Erith o godzinie 21.30, a potem w drogę.
Mozna bedzie też dołaczyć w Dartford.
Jezeli nie mozecie iść, a chcecie powierzyć nam swoje intecje, to bardzo chętnie je zabierzemy, a Was zapraszamy do modlitewnej łaczności.
Więcej informcji znadziecie na plakacie, oraz pod numerem telefonu, który znajduje sie również na plakacie.

! OSTRZEŻENIE !Na skrzyżowaniu ulic Carton Rd i Bexley Rd są prowadzone prace drogowe. Wjazd na Carton Rd od ulicy Bexle...
22/11/2025

! OSTRZEŻENIE !
Na skrzyżowaniu ulic Carton Rd i Bexley Rd są prowadzone prace drogowe. Wjazd na Carton Rd od ulicy Bexley Rd jest zamkniety dla samochodów, a na ulicy Bexley Rd (przy samym kosciele) jest ruch wahadłowy (światła).
Nie wiem czy prace zostaną zakończone do jutra do naszej Mszy Świętej, dlatego przyjeżdżajac do koscioła, warto wziąć pod uwagę możliwe utrudnienia w ruchu drogowym, a co za tym idzie opóźnienia.

Małe przypomnienie :)Jutro, a nie w ostatnią niedziele listopada, spotykamy sie na ciastku i kawie po mszy świetej w Ang...
22/11/2025

Małe przypomnienie :)
Jutro, a nie w ostatnią niedziele listopada, spotykamy sie na ciastku i kawie po mszy świetej w Angelus Center :)
Zmiana spowodowana jest Christmas Marketem w przyszły weekend.

W zimny i deszczowy dzień ciepła rozmowa oraz nie mniej ciepła kawa i herbata to idealne rozwiazanie :)
A jeśli ktos ma ochote przynieśc jakieś ciastko to już chyba bedzie wszystko co jest potrzebne do miłego niedzielnego popoludnia :)
Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie :)

Witajcie w ten piękny sobotni wieczór :)Chciałbym przypomnieć Wam i jeszcze raz serdecznie zaprosić na jutrzejszą kawę i...
28/06/2025

Witajcie w ten piękny sobotni wieczór :)
Chciałbym przypomnieć Wam i jeszcze raz serdecznie zaprosić na jutrzejszą kawę i ciastko.
To juz ostatnie nasze spotkanie przed wakacjami.
Nie moze Ciebie zabraknąć :)

W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali Niedzielę Palmową, serdecznie wszystkich Was zapraszamy na tę wyjatkową litur...
11/04/2025

W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali Niedzielę Palmową, serdecznie wszystkich Was zapraszamy na tę wyjatkową liturgię i poświęcenie palm.
To już ostatnia niedziela przed wielkanocą, przygotujmy nasze serca na zbliżajęce się Święta Wielkiej Nocy. Po Mszy Świętej będzie mozliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Prosimy nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę bo w ostatnich dniach przez świetami jest duzo pracy w parafii i niestety nie mozemy zagwarantować naszej dostepność. Skorzystajcie z tej możliwości w niedzielę lub umówcie się z nami na poniedziałek, wtorek lub środę.
Jak co roku w Wielką Sobotę zapraszamy Was na święcenie pokarmów wielkanocnych. Zadbajmy o tę piekną polską tradycję, która bezposrednio przygotowuje nas do Wielkiej Nocy. Święcenie pokarmów odbędzie się w Wielką Sobotę przy naszym kosciele, w Angelus Center od godziny 10.00 do godziny 14.00, świecenie odbywa sie mniej więcej co 30min (w zależnosci od ilości osób)

Address

Erith

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Polska Wspólnota przy parafii Our Lady of the Angels - Erith posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share