01/04/2026
BŁOGOSŁAWIEŃSTWO POKARMÓW NA STÓŁ WIELKANOCNY :)
Serdecznie zapraszamy na obrzęd błogosławieństwa pokarmów na stół wielkanocny, potocznie mówiąc błogosławieństwa naszych "koszyczków".
Błogosławieństwo bedzie sie odbywało, jak co roku, w Angelus Center, czyli w holu parafialnym przy naszym kościele.
Zaczynamy o 10.00 rano, a ostatnie świecenie będzie o godzinie 14.00. Świecenia będą mniej wiecej co 30min, w zależnosci od "natężenia ruchu".
Do zobaczenia w Wielką Sobotę 😇