29/01/2024
Jestli se mi něco líbí na korejské kosmetice tak to, že když cokoliv koupím, tak kupuju takovou velikost a takový objem, který vidím.
Žádné očůrávky, jako tady. Že krabička převyšuje lahvičku o 30%, aby to na první pohled vypadalo větší. Lahvičky i krémy, vše je plné po vrch, nikoliv do 80%, jak je tady běžné. A jestliže má něco pumpičku nebo rozprašovač, tak z toho dostanete každou kapku, ne že na dně zůstanou 2 cm, ke kterým se už nedostanete nebo horko těžko.