Церковь Адвентистов Седьмого Дня города Монреаль

  • Home
  • Canada
  • Montreal, QC
  • Церковь Адвентистов Седьмого Дня города Монреаль

Церковь Адвентистов Седьмого Дня города Монреаль Contact information, map and directions, contact form, opening hours, services, ratings, photos, videos and announcements from Церковь Адвентистов Седьмого Дня города Монреаль, Seventh Day Adventist Church, 6500 Place ROBERT-JONCAS, Montreal, QC.

Мені завжди було цікаво: «Що це за свято Пасха? Чому ми печемо паски, що це означає? Чому ми ходимо їх святити?»Завжди з...
04/21/2025

Мені завжди було цікаво: «Що це за свято Пасха? Чому ми печемо паски, що це означає? Чому ми ходимо їх святити?»

Завжди здавалось, що це просто приємне проводження часу з сімʼєю, а ще так всі роблять – «традиція».

Навіщо казати «Христос воскрес», якщо наприклад навіть не віриш в Бога (я так раніше робила).

Тому, я вирішила дослідити це САМА, бо чесно кажучи, це все нагадує залученість до «стада».
«Усі роблять, то і я зроблю?» Так колись усі вірили, що Земля плоска…

Одразу попереджаю, що мій рівень обізнаності в цьому питанні був повний 0, тому якщо ви вже це знали, то це супер!

І ось те, про що ніхто ніколи мені не розповідав!

ТОП ШОКУЮЧИХ ФАКТІВ ПРО ПАСХУ:

1. Пасха — це не про паски.
Це слово походить від Песах — єврейського свята, яке зʼявилось ще до Ісуса.
2. Песах — це про Вихід з Єгипту.
Свято нагадування про те, як Бог вивів євреїв із рабства. До речі, Ісус був євреєм.
3. Перші християни — це євреї, які визнали Ісуса як Господа.
Ми маємо прямий звʼязок із ними, бо відреклись від язичництва і прийняли того ж самого Бога.
4. Колись, щоб очистити гріхи — приносили жертву.
Після смерті Ісуса це стало не потрібним. Він став вічною Жертвою. Тепер достатньо покаятись і жити по Закону Божому.
5. Паски — не християнська традиція.
Це елементи старих язичницьких ритуалів, які просто «перефарбували».

Розібравшись у питанні, я одразу зрозуміла, що ніякі паски Господь не казав святити, і що це вже чисто від людей… «Як же правильно робити?» – це окрема тема.

Як висновок, люди, мусимо ДУМАТИ САМІ, і розбиратись у питаннях, це стосується усіх сфер життя!

Якщо виникають питання/заперечення, то я тільки за поспілкуватись, можете писати в комент або в лс

Інформацію я брала з Першоджерела – це звичайно Біблія.

02/06/2025

Дякую Богу за Вілліка🙏🏼
За цей рік разом💙

Життя до народження Вілліка здається вже якоюсь вигадкою і неправдою😅

Батьківство – це супер цікаво! Багато емоцій, радості, щастя, іноді втома і переживання. Це перші зуби, посмішки, повзання, перші слова і перші кроки🥰

Божих благословінь усім діткам у світі!

Що це за свято Різдво?Це було 2025 років назад у місті Віфлеєм в Ізраїлі. Марія з Йосипом були з дальньої дороги і шукал...
01/07/2025

Що це за свято Різдво?

Це було 2025 років назад у місті Віфлеєм в Ізраїлі.

Марія з Йосипом були з дальньої дороги і шукали місце для ночівлі, але скрізь було зайнято. Єдине місце знайшлося у хліву, там де тримали худобу.

Марія була на останньому терміні вагітності і так склалось, що саме в цю ніч на світ народився Хлопчик.

Ще задовго до цієї ночі були пророцтва про Його народження. Його чекали як Месію – Спасителя людства.

Називають Його – Ісус Христос, Ісус Назарянин, Месія, Спаситель, Отрок Божий, Син Божий, Агнець, Господь, Царь царів, Емануїл.

ІСУС – Син Божий, зачатий від Духа Святого.

Він прийшов спасти людство.
Що ж це означає?
Як спасти?

Ісус Христос дарував спасіння людям – дарував шанс на вічне життя, яке мали Адам і Єва, але втратили, бо згрішили.

Це означає, що коли настане час Другого Пришестя Ісуса, тобто коли Він прийде на землю вдруге, то правидні люди воскреснуть, як колись воскрес Він Сам для вічного життя.

Про це я прочитала в Біблії.

МІЙ СИН КАНАДЕЦЬДітки – беззахисні, маленькі люди. А ми – батьки, в наших руках життя цих солоденьких, маленьких людей.Н...
11/25/2024

МІЙ СИН КАНАДЕЦЬ

Дітки – беззахисні, маленькі люди.
А ми – батьки, в наших руках життя цих солоденьких, маленьких людей.

Напевно, найкраще, що я могла дати своєму сину – це життя під мирним небом, та ще й громадянство цієї країни😍

Згадую як ми з чоловіком переїздили до Канади, і дякую нам, що ми повірили, наважились, зробили!

І тут напрошується дотошна для багатьох людей фраза: «Усе в цьому житті можливо».

А заради своєї дитини, можна зробити надможливе!

Саме ми робимо дитинство нашим діткам, усе в наших руках, чи не так?

ЯК БЛОГЕРИ ПРИВИВАЮТЬ ХИБНІ ЦІННОСТІ В ЖИТТЯ МІЛЬЙОНІВ ЛЮДЕЙ?Кожен день.Дороговартісні аксесуари, прикраси, речі, машини...
06/14/2024

ЯК БЛОГЕРИ ПРИВИВАЮТЬ ХИБНІ ЦІННОСТІ В ЖИТТЯ МІЛЬЙОНІВ ЛЮДЕЙ?

Кожен день.

Дороговартісні аксесуари, прикраси, речі, машини – трансюються як символ успіху, реалізованості, щастя, радості.

Лакшері розпаковки – стали обовʼязковим елементом прогрівів. Щоб викликати у глядачів бажання. Щоб стати в очах людей взірцем життя, предметом наслідування. Щоб отримати довіру і потім скористатись нею.

Люди вбирають все це, як губки. Приймаючи ці хибні цінності за істинні, стають на хибний шлях.
Як наслідок, втрачають сьогоднішній день, живуть у погоні, втрачають спокій, порівнюють себе з іншими, втрачають ЗДОРОВУ самооцінку.

Молоді люди під найбільшим ризиком. Адже вони в процесі формування розуміння як жити.

Психологи, скажіть (в коментах), чи правда це?

Настільки матеріальне стає переоціненим, що ваги починають переважувати. А на противагах залишаються: здоровʼя, сімʼя, доброта, дружба, любов, чесність, самоповага, довіра.

Тобто людина обирає не любов, а матеріальну ціль. Витрачає на це роки і живе у викривленій реальності.

А коли досягає її, не розуміє, де ж те щастя. А якщо НЕ досягає, то і далі мучить себе.

Коли купуєш першу машину, враження шалені. Коли купуєш другу (навіть у сто разів кращу), то відчуття уже не ті. А як третю, то вже зовсім пустота.

Тільки істинні цінності невичерпні, і мають нескінченне щастя.

Як думаєте, чи так це? (Напишіть свою думку в коментарях)

Сімейні цінності відкладаються на потім. Молоді хлопці мають ціль великих фінансових досягнень.

На цьому шлясі сприймають жінок як розвагу. Приймають позицію неготовності до шлюбу. Бояться мати дітей і брати на себе відповідальність.

До них все більше доєднується дівчат, які мов на самокаті - летять з гори у «прірву самотності». При цьому радіють, подають це під «соусом успіху» і знецінюють жінок, які «готують борщі і з колясками возяться».

Ця ниточка тягнеться з отих лакшері розпаковок і тд.

В 24 я стала мамою. Це найбільше щастя для будь якої жінки. Мій ранок починається з посмішки мого синочка Віллі. Сімʼя не заважає мені далі розвиватись і працювати. Навпаки – надихає!

Ніколи не пізно зупинитись, вийти з натовпу, вдихнути свіжого повітря і піти своїм шляхом❤️

ВІЛЛІ – МІЙ МОТИВАТОР💙
03/22/2024

ВІЛЛІ – МІЙ МОТИВАТОР💙

ВІЛЛІ – МІЙ МОТИВАТОР 💙
03/22/2024

ВІЛЛІ – МІЙ МОТИВАТОР 💙

ФАТАЛЬНА ПОМИЛКА МАРКЕТИНГУ, ЯКА ЗВОДИТЬ ЕФЕКТИВНІСТЬ РЕКЛАМИ НА 0Так склалось, що підприємці інста-простору здебільшого...
02/26/2024

ФАТАЛЬНА ПОМИЛКА МАРКЕТИНГУ, ЯКА ЗВОДИТЬ ЕФЕКТИВНІСТЬ РЕКЛАМИ НА 0

Так склалось, що підприємці інста-простору здебільшого не цікавляться маркетингом, не наймають маркетологів.

Власники бізнесу іноді настільки зосереджені на просуванні своїх продуктів, що забувають з’ясувати, чи дійсно їх продукт відповідає потребам цільової аудиторії.

Ви можете пропонувати високоякісний продукт, але якщо цей продукт не вирішує актуальних проблем вашої аудиторії, то ефективність такої реклами завжди стрімко наближається до нуля.

На днях я прям зловила інсайт, годуючи свого місячного синочка. Коли малюк сильно хоче їсти, заспокоїти і вирішити його проблему може тільки молоко🍼

Є друга ситуація, коли син зробив піпі чи кака, то він вимагає змінити підгузок, і якщо я починаю його годувати, він наче і не відмовляється, але всеодно хниче і щось йому не так.

Значить, я одразу роблю висновок, що проблема інша(або підгузок, або животик болить або ще щось…)

Це яскравий приклад фатальної помилки маркетингу: ви продаєте «НЕ ТОЙ» продукт «ТИМ» людям, або «ТОЙ» продукт «НЕ ТИМ» людям.

Важливо не тільки знати, хто ваша цільова аудиторія, але й розуміти, які її потреби, бажання та болі.

Це дозволяє створювати воронки продажів, які не просто захоплюють увагу потенційних покупців, а й проводять їх через процес покупки, закриваючи їх найглибші потреби.

Ставте ЛАЙК❤️! А якщо хочете дізнатись як створити прибуткову воронку – заходьте в хайлайтс з мікрохвильовкою!

ФАТАЛЬНА ПОМИЛКА МАРКЕТИНГУ, ЯКА ЗВОДИТЬ ЕФЕКТИВНІСТЬ РЕКЛАМИ НА 0Так склалось, що підприємці інста-простору здебільшого...
02/26/2024

ФАТАЛЬНА ПОМИЛКА МАРКЕТИНГУ, ЯКА ЗВОДИТЬ ЕФЕКТИВНІСТЬ РЕКЛАМИ НА 0

Так склалось, що підприємці інста-простору здебільшого не цікавляться маркетингом, не наймають маркетологів.

Власники бізнесу іноді настільки зосереджені на просуванні своїх продуктів, що забувають з’ясувати, чи дійсно їхній продукт відповідає потребам цільової аудиторії.

Вони можуть пропонувати високоякісний продукт, але якщо цей продукт не вирішує актуальних проблем своєї аудиторії, то ефективність такої реклами завжди стрімко наближається до нуля.

На днях я прям зловила інсайт, годуючи свого місячного синочка. Коли малюк сильно хоче їсти, заспокоїти і вирішити його проблему може тільки молоко🍼

Є друга ситуація, коли син зробив піпі чи кака, то він вимагає змінити підгузок, і якщо я починаю його годувати, він наче і не відмовляється, але всеодно хниче і щось йому не так, значить я одразу роблю висновок, що проблема інша(або підгузок, або животик болить або ще щось…)

Це яскравий приклад фатальної помилки маркетингу: ви продаєте «НЕ ТОЙ» продукт «ТИМ» людям, або «ТОЙ» продукт «НЕ ТИМ» людям.

Важливо не тільки знати, хто ваша цільова аудиторія, але й розуміти, які її потреби, бажання та болі. Це дозволяє створювати воронки продажів, які не просто захоплюють увагу потенційних покупців, а й проводять їх через процес покупки, закриваючи їх найглибші потреби.

Ставте ❤️ і якщо хочете дізнатись як створити прибуткову воронку – заходьте в хайлайтс з мікрохвильовкою!

Як НАМАХУЮТЬ вагітних?Замість «НАМАХУЮТЬ» мав би бути матюк, але не хочу ризикувати інстою. 🙃Отже, в кожній справі я люб...
02/21/2024

Як НАМАХУЮТЬ вагітних?

Замість «НАМАХУЮТЬ» мав би бути матюк, але не хочу ризикувати інстою. 🙃

Отже, в кожній справі я люблю бути обізнаною, щоб завжди бути до всього готовою, щоб правильно приймати рішення і не розгубитись.
Для мене пологи – це найважливіша подія в житті, і звичайно, що до них я ретельно готувалась, а саме навчалась. Попри те, що в Канаді прийнято довіряти лікарям і ні в що не внікати, я читала літературу, вчила фізіологію жіночого тіла, вчила медичні терміни.

Спеціально на кінець, я залишила інста-експертів, і НЕ помилилась, бо, нажаль, зустріла хибні твердження про процес, навʼязування зайвих процедур, шкідливі для здоровʼя мами і дитини рекомендації, і навіть деякі пологові в інсті пропагандували свій перебіг подій, приховуючи наслідки… 😟

Така ситуація по всьому ринку інфобізу в інсті, людей манять «фантиками», і продають «кашу-гавняшу», як каже Стівен🥲 В сфері таргету я таке зустрічала, але не так часто, а от ВОРОНКИ і АВТОВОРОНКИ, це взагалі треш, таке, враження, ці «експерти» беруть все з фантазій і намагаються самі в це повірити😂 Я особисто знаю людей, які купували «кашу-гавняшу», і в кращому випадку повертали кошти, а в гіршому, боялись навіть зробити повернення…
Тому, я відрікаюсь від слова «експерт», закликаю, вас, друзі, вивчати питання самостійно, до того як купувати якісь навчання!
А ви попадались колись на «кашу- гавняшу»?

Address

6500 Place ROBERT-JONCAS
Montreal, QC
H4M2Z5

Telephone

+380984751655

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Церковь Адвентистов Седьмого Дня города Монреаль posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share