22/05/2026
22.05.'26.
Večerašnji susret bio je dvodijelni te ga je vodilo više naših framaša.
Prvi dio vodile su Ana i Magdalena, i to je bio edukativni dio susreta u kojem su one obradile temu Svete mise. Uz prezentaciju razgovarali smo o značenju Mise u životima nas kao laičkih vjernika, razlikama u slavlju liturgije kroz različite kršćanske denominacije i mnogim drugim podtemama.
Drugi dio susreta, koji su vodili Anamarija i Jakob, bio je zabavni dio, u kojem su koru nekoliko raznih igara vježbali našu međusobnu koordinaciju i surađivanje.
Mir i dobro! ❤️