27/11/2025
21.-23.11.2025
XIV. Nacionalni seminar za voditelje formacije i odgovorne u bratstvima frame
U Visokom je od 21. do 23. studenog 2025. održan XIV. Nacionalni seminar za voditelje formacije i odgovorne u bratstvima Frame, na kojem su sudjelovali naši framaši Ivo Abramović (voditelj formacije) i Anđela Oršolić, pod geslom „Tko hoće da među vama bude najveći, neka vam bude poslužitelj!“ (Mt 20, 26).
Seminar je ponudio bogat duhovni i formativni program, imali smo svete mise te uz duhovne sadržaje, atmosfera je bila ispunjena zajedništvom kroz večernje druženje te igre upoznavanja.
Imali smo priliku produbiti svoje znanje kroz predavanja fra Mislava Jozića, fra Antonija Baketarića, kardinala Puljića, članova Nacionalnog vijeća Frame BiH te područnog vijeća Frame Bosne Srebrene i Hercegovine.
Zahvalni smo svim organizatorima i predavačima na trudu i vremenu koje su uložili. Vjerujemo da će ovo iskustvo biti poticaj i pomoć našim framašima u njihovoj daljnjoj službi.
Mir i dobro!❤️